Domov arrow Aktualno
O B V E S T I L O Natisni E-pošta
Spoštovani,

Zaradi zagotovitve varnostnih ukrepov zaščite zaradi novega korona virusa in s tem ohranjanja medsebojne razdalje 1,5m, poteka obisk dnevnega centra po vnaprejšnjem dogovoru z zaposlenimi. Dogovor je mogoč preko elektronske pošte ali po telefonu.
Dostopnost za uporabnike po telefonu in e-mailu: od ponedeljka do petka med 8- 15 uro.

Prevzem sterilnega materiala je v dnevnem centru mogoč brez vnaprejšnje najave. Prav tako lahko prinesete infektiven material v namenske zabojnike brez vnaprejšnje najave (prosimo potrkajte ali pozvonite), priporočamo pa, da se prej najavite, ker naše delo poteka tudi na terenu.

Brezplačni sterilni pribor za uporabnike, ki droge uživate intravenozno, je dostopen tudi na treh lokacijah na terenu (Lekarna Sežana, Lekarna Komen, Lekarna Divača- v času obratovanja lekarn).

OSTANIMO ODGOVORNI in za zaščito pred novim koronavirusom skupaj upoštevajmo:

- biti moramo brez znakov okužbe dihal (npr.nahod, kašljanje, bolečine v žrelu, povišana temperatura, motnje okušanja, vonja...
- vnaprejšnja najava obiska in dogovor z zaposlenim
- pred vstopom je obvezno razkužiti roke
- upoštevanje varnostne razdalje 1,5m
- prosimo, da imate s seboj svojo zaščitno masko

Lahko se obrnete na naš e-mail: E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript ali telefon 031 840 535, 05/7302120 od pon.-pet. med 8. in 15.uro.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav,

DRUŠTVO PO MOČ SEŽANA

SREČNO NOVO LETO 2020!!! : ) Natisni E-pošta

Smile Srečno novo leto 2020!!!

"Življenje je TUKAJ- ZDAJ, v tem trenutku.

Ko se ustaviš, sreča postane mogoča."

"Kako preprosta in skromna je sreča.

Vse, kar potrebuješ, da občutiš srečo tukaj - zdaj,

je preprosto, skromno srce."

"Po vsem, kar sem počel v življenju, sem prišel do zaključka,

da je od vseh potovanj, na katera sem se kdajkoli odpravil,

najpomembnejše potovanje-potovanje vase.

Ni le najpomembnejše, edino potovanje je."

DELAVNICA PRIPRAVE MANDLJEVEGA MLEKA Natisni E-pošta

OBVESTILO

V ponedeljek, 3.3.2014 vas ob 11 uri vabimo na delavnico priprave mandljevega mleka. Delavnica je brezplačna. Vljudno vabljeni!

Društvo PO MOČ Sežana

Ustvarjalna delavnica prednovoletnega okraševanja Natisni E-pošta
ustvarjalna_delavnica_prednovoletnega_okraevanja

V mesecu decembru 2013 organiziramo ob 11.uri ustvarjalno delavnico prednovoletnega okraševanja, ki bo pod mentorstvom Sabine potekala v četrtek, dne 5.12.2013 v prostorih našega društva, Ulica 1.maja št.1, Sežana. Prisrčno vabljeni!

USTVARJALNA DELAVNICA Natisni E-pošta
dasmasV torek, 12.11.2013 na društvu ob 11.uri potek ustvarjalne delavnice z das maso. Vsi zainteresirani dobrodošli:) Za material je poskrbljeno, delavnico bo vodila Tjaša.