Domov arrow Aktualno
O B V E S T I L O Natisni E-pošta

Spoštovani,

Zaradi ponovne razglasitve epidemije in s tem ukrepi preprečevanja širjenja COVID-19, v skladu s priporočili Ministrstva za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti- izvajanje našega socialnovarstvenega programa v DNEVNEM CENTRU od ponedeljka, 26.10.2020 do preklica ne bo potekalo.

Lahko se na nas obrnete po e-mailu, telefonu:

dostopnost za uporabnike od ponedeljka do petka v času uradnih ur: 8-15. ure na e-mailu: E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript in/ali telefonu: 031840535.

Dostopnost do brezplačnega sterilnega materiala s prostim dostopom: v delovnem času Lekarne Sežana, Lekarne Komen in Lekarne Divača.

Hvala za razumevanje, ostanimo odgovorni, ostanimo zdravi.

DRUŠTVO PO MOČ SEŽANA

O B V E S T I L O Natisni E-pošta
Spoštovani,

Zaradi zagotovitve varnostnih ukrepov zaščite zaradi novega korona virusa in s tem ohranjanja medsebojne razdalje 1,5 do 2m, poteka obisk dnevnega centra po vnaprejšnjem dogovoru z zaposlenimi. Dogovor je mogoč preko elektronske pošte ali po telefonu.
Dostopnost za uporabnike po telefonu in e-mailu: od ponedeljka do petka med 8- 15 uro.

Prevzem sterilnega materiala je v dnevnem centru mogoč brez vnaprejšnje najave. Prav tako lahko prinesete infektiven material v namenske zabojnike brez vnaprejšnje najave (prosimo potrkajte ali pozvonite), priporočamo pa, da se prej najavite, ker naše delo poteka tudi na terenu.
Za s seboj lahko dobite majhne kontejnerje za infektiven material (0,2 l ali 0,35 l ali 1,5 l).

Brezplačni sterilni pribor za uporabnike, ki droge uživate intravenozno, je dostopen tudi na treh lokacijah na terenu (Lekarna Sežana, Lekarna Komen, Lekarna Divača- v času obratovanja lekarn).

OSTANIMO ODGOVORNI, POMAGAJMO PREPREČEVATI ŠIRJENJE novega korona virusa in za zaščito skupaj upoštevajmo:
ob vstopu v dnevni center

- moramo biti brez znakov okužbe dihal (npr. nahod, kašljanje, bolečine v žrelu, povišana temperatura, motnje okušanja, vonja...)
- vnaprejšnja najava obiska in dogovor z zaposlenim
- pred vstopom je obvezno razkužiti roke
- obvezna je uporaba zaščitne maske, tako da pokriva nos in usta (prosimo, da imate s seboj svojo zaščitno masko)
- upoštevanje varnostne razdalje vsaj 1,5m- 2m

Na prostem: ohranjanje varnostne razdalje 1,5- 2m, v kolikor to ne bi bilo mogoče, uporabimo zaščitno masko.

Lahko se obrnete na naš e-mail: E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript ali telefon 031 840 535, 05/7302120 od pon.-pet. med 8. in 15.uro.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav,

DRUŠTVO PO MOČ SEŽANA

SREČNO NOVO LETO 2020!!! : ) Natisni E-pošta

Smile Srečno novo leto 2020!!!

"Življenje je TUKAJ- ZDAJ, v tem trenutku.

Ko se ustaviš, sreča postane mogoča."

"Kako preprosta in skromna je sreča.

Vse, kar potrebuješ, da občutiš srečo tukaj - zdaj,

je preprosto, skromno srce."

"Po vsem, kar sem počel v življenju, sem prišel do zaključka,

da je od vseh potovanj, na katera sem se kdajkoli odpravil,

najpomembnejše potovanje-potovanje vase.

Ni le najpomembnejše, edino potovanje je."

DELAVNICA PRIPRAVE MANDLJEVEGA MLEKA Natisni E-pošta

OBVESTILO

V ponedeljek, 3.3.2014 vas ob 11 uri vabimo na delavnico priprave mandljevega mleka. Delavnica je brezplačna. Vljudno vabljeni!

Društvo PO MOČ Sežana

Ustvarjalna delavnica prednovoletnega okraševanja Natisni E-pošta
ustvarjalna_delavnica_prednovoletnega_okraevanja

V mesecu decembru 2013 organiziramo ob 11.uri ustvarjalno delavnico prednovoletnega okraševanja, ki bo pod mentorstvom Sabine potekala v četrtek, dne 5.12.2013 v prostorih našega društva, Ulica 1.maja št.1, Sežana. Prisrčno vabljeni!

<< Začni < Nazaj 1 2 Naprej > Konec >>

Rezultati 1 - 9 od 10